Комбікорм від Крамар на пряму від українського виробника

Показано 1–12 із 16

Фермери, які давно тримають домашніх птахів і сільськогосподарських тварин знають не з чуток, що правильно організоване фізіологічно збалансоване харчування призводить до високої продуктивності господарства. Цьому процесу завжди приділяється максимум часу. Адже, найголовнішим для нас є корисний і смачний корм, який наминали за обидві щоки всі жителі скотного двору.

Нам важливо, щоб вони їли наш корм і отримували всі необхідні поживні елементи і речовини. Ми керуємося принципом збалансованого харчування для птахів і тварин, будь то кури, гуси, качки, бройлери, свині, кролики або велика рогата худоба. Коли фермери купують комбікорм і БМВД від Крамар, ми завжди спокійні, тому що наш комбікорм збалансований в правильному кількості і співвідношенні.

Коротко про комбікормі Крамар: види і типи

Комбікормом – це очищена подрібнена кормова суміш тваринного або рослинного походження. Для того щоб комбікорм зробити більш корисним і насиченим, виробники його збагачують, додаючи в комбікорм різні вітаміни, ферменти, мікроелементи, які є необхідними для швидкого росту та розвитку тварин і птахів. Комбікорм від виробника – це однорідна маса, яка вже готова до використання. Знайти комбікорм можна в трьох видах: брикетах, гранулах і борошнистому (розсипному).

Три види комбікорми в деталях

  1. Гранульований комбікорм є високопродуктивними кормами, які покращують смакові якості. Вони дуже зручні в зберіганні та транспортуванні, що допоможе запобігти втратам корму при його перевезенні. Комбікорм в гранулах слід купити хоча б через те, що так збалансованість суміші зберігається краще без втрати вітамінів і різних біологічно активних елементів.
  2. Брикетований комбікорм – це корми, які пресуються в штемпельних пресах. Завод комбікормів виготовляє такий тип корму для того щоб уникнути рихлості кормів, в складі яких є сіно або солома.
  3. Борошнистий комбікорм – це корми з корисними речовинами для жителів скотного двору, які поставляються в розсипному вигляді.

Вся продукція «Крамар» виготовляється за індивідуальною технологією для кожного виду продукції. Ми несемо відповідальність за якість нашого комбікорму.

До складу кожного виду комбікорма входять тільки найкращі компоненти, які доповнюють один одного і допомагають засвоєнню потрібних корисних речовин. Основа економічної ефективності тваринництва – це якісний комбікорм для худоби та птиці.

Типи комбікорми: основні групи

Комбікорм українського виробника «Крамар» можна поділити на три основні типи, які мають різні призначення:

  1. Повнораціонний комбікорм – розрахований на задоволення всіх потреб господарства в потрібних речовинах. Його можна використовувати кожен день як корм. Даний раціон використовується також в годівлі курей, кроликів, свиней, гусей, риб, качок, коней. Продукція має маркування ПК.
  2. Концентрат-комбікорм – це не самостійний корм, а доповнення до повсякденного раціону. Використовувати такий комбікорм в якості повноцінного щоденного корму не можна, так як він відрізняється великою кількістю вітамінів, мікроелементів і різних речовин. Купити комбікорм можна для домашньої худоби будь-якої виробничої групи. Такий вигляд має маркування К.
  3. Балансуючі мінерально-вітамінні домішки (БМВД) – це склади з білком і вітамінами. Вони мають вигляд однорідної суміші корисних мікродомішок і білкових компонентів. Купити корм можна під маркуванням БВД або БМВД.

Окремою групою можна назвати премікси, які складаються з активних речовин зі стимулюючими властивостями і наповнювача. Купити комбікорм премікс варто через те, що таким чином можна збагатити комбікорми для худоби і птиці або навіть поліпшити склад БМВД. Завдяки преміксам, тварини мають менше схильності до захворювань, так як в корм входять ліки.

Що входить до складу комбікорму Крамар?

Для різних видів тварин комбікорм завжди підбирається індивідуально. Наприклад, комбікорм для несучок значно відрізняється від корму для бройлерів. Відмінності в раціоні існують не просто так. Адже, для того щоб отримати здорових вгодованих тварин потрібно правильно їх годувати.

Велику рогату худобу треба годувати переважно концентратами, які становлять близько 65% всього корму.

Варто виділити важливість наявності в складі корму протеїну, адже він має велику поживну цінність. Білок використовується, щоб задовольняти потреби організму.

Комбікорм також має в складі трав’яне борошно, яка, в свою чергу, має клітковину, необхідну для нормального травлення. Якщо кількість клітковини не перевищуватиме стандарти ГОСТу, то вона також послужить вітамінною домішкою.

Чому фермери купують комбікорм від Крамар?

В першу чергу, купити комбікорм або купити БМВД варто через те, що з властивості дозволяють рости і набирати вагу тваринам швидко, а також зменшують ймовірність серйозних захворювань.

За стандартом, коли покупець купує комбікорм, він отримує посвідчення про призначення і якості корма. Тобто, на руках у покупця буде інформація про підприємство, що виготовляє комбікорм, номер рецептури, дату виготовлення та складу кормової суміші.

Купити комбікорм для бройлерів, наприклад, означає забезпечити себе хорошим виводком птиці.

Для початку необхідно згадати універсальність комбікорма, адже його можна використовувати як в якості основної їжі, так і як домішку, яку потрібно згодовувати в малій кількості. Все розробляється окремо, спеціально під різні види тварин. Також враховується їх біологічний стан і вік. Якщо грамотно використовувати склад, то можна дуже навіть заощадити на витраті зерна, тим самим підвищивши продуктивність стада. Досвідчені фермери підтверджують це.

Застосовувати комбікорм від виробника «Крамар» можна в широких областях: для годування свиней, телят, кроликів, бройлерів, корів, ВРХ. Наш комбікорм підвищить надої корів та збільшить продуктивність птиці і сільськогосподарських тварин.

Переваги комбікорму Крамар або чому обирають саме нас?

Гранульований, брикетований або розсипний комбікорм створений для того, щоб максимально збільшити продуктивність різних видів тварин. Тобто, корови даватимуть більше молока, кури та качки більше нестися, свині наберуть потрібну вагу і т.д. Комбікорми також знизять витрати на приготування або покупку окремих сумішей для харчування. Комбікорм компанії «Крамар» виготовляється з урахуванням всіх вимог ГОСТу.

Так в чому ж полягає перевага комбікормів? Розберемо на очевидних прикладах:

  • Комбікорм можна використовувати як основний раціон з потрібною кількістю всіх необхідних компонентів, так і як домішку, яка забезпечить організм птиці або ВРХ усіма потрібними вітамінами;
  • Корм забезпечить швидке зростання і вагу вашого господарства, що є величезним плюсом, якщо тварин ростять на забій;
  • Комбікорм дуже зручний при годуванні, адже з ним не потрібно особливо возитися, та й для його зберігання не потрібно особливих умов.

Експерти компанії «Крамар», які виготовляють комбікорм готові надати великий асортимент будь-яких кормів для різних видів сільськогосподарських тварин. Наш продукт відомий своїм унікальним складом, який максимально підвищить результативність годування.

Компанія «Крамар» робить все, щоб задовольнити потреби наших клієнтів. Тому готові надати доставку будь-якої кількості комбікорму в такі міста України як: Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Київ, Миколаїв, Полтава, Харків, Житомир, Запоріжжя, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Кропивницький, Чернівці, Дніпро, Чернігів, Тернопіль, Рівне, Херсон, Суми.

F.A.Q.

1. Купити комбікорм якого виду краще для домашньої худоби?

Завод комбікормів надає 3 види кормів, які підійдуть як повноцінний корм, так і як домішки до основного харчування вашої худоби.

Повнораціонний комбікорм розрахований на задоволення всіх потреб господарства в потрібних речовинах.

Концентрат-комбікорм – це не самостійний корм, а доповнення до повсякденного раціону. Використовувати такий комбікорм в якості повноцінного щоденного корму не можна, так як він відрізняється великою кількістю вітамінів, мікроелементів і різних речовин.

Балансуючі мінерально-вітамінні домішки – це склади з білком і вітамінами. Вибір виду комбікорму залежить від того, що Ви хочете отримати в результаті: придбати повноцінне харчування або ж домішки до нього.

2. Чому потрібно годувати тварин комбікормом?

Комбікорм створений для того, щоб максимально збільшити продуктивність різних видів тварин. Тобто, корови даватимуть більше молока, кури та качки більше нестися, свині наберуть потрібну вагу і т.д. Комбікорми також знизять витрати на приготування або покупку окремих сумішей для харчування. Комбікорм компанії «Крамар» виготовляється з урахуванням всіх вимог ГОСТу.

3. Де можна дізнатися скільки коштує комбікорм Крамар?

Дізнатися вартість комбікорму можна на нашому сайті, в розділі «магазин». Потім необхідно вибрати вид тварини, що вас цікавить, і просто гортати вниз по списку продукції. Також можна зв’язатися з нами за телефоном, де наші консультанти розкажуть про ціни та переваги тієї чи іншої продукції.

4. Чому краще купити комбікорм оптом від виробника?

По-перше, покупка на пряму від виробника позбавить вас від зайвої переплати, а також надасть гарантію якості. Продукція Крамар виготовляється за індивідуальною для кожного виду продукції технології. Ми несемо відповідальність за якість нашого комбікорму. До складу входять тільки найкращі компоненти, які доповнюють один одного і допомагають засвоєнню потрібних корисних речовин.

» Комбікорм
5/5 - (2 votes)
Адреса

ЄДРПОУ 36724888
обл. Дніпропетровська
м. Кривий Ріг
вул. Електрозаводська 34Б

ЧАС РОБОТИ

Пн-Пт: 08:00 - 17:00
Сб: 08:00 - 13:00
Свята - закрито
Неділя - вихідний

 

Птиці
Кролі
Свині
ВРХ
Пелети і брикети