БМВД від Крамар на пряму від українського виробника

Для того щоб виростити домашню птицю, велику рогату худобу, свиней або кроликів необхідно стежити за їх раціоном харчування. Саме від повноцінного здорового харчування залежить те, наскільки ваші тварини будуть здорові і вгодовані. Недолік білка в організмі домашнього господарства призведе до зниження їхньої продуктивності. Якщо до цього додати низьку кількість мінеральних і біологічно активних речовин, то в результаті ми отримаємо як перевитрат корму, так і млявих, худих і недорозвинених тварин з великою кількістю захворювань.

Не варто хвилюватися, адже цього можна уникнути, потрібно всього лише купити БМВД від виробника. Торгова компанія «Крамар» займається виготовленням якісних кормів і домішок до раціону вже більше 10 років. Ми, як ніхто інший знаємо, наскільки важливі біодомішки для забезпечення результативного зростання і відгодівлі сільськогосподарських тварин та свійської птиці.

Коротко про БМВД: що це і навіщо це потрібно птахам, свиням і ВРХ

Купуючи корми для своїх птахів або інших видів фермерських тварин, Ви напевно чули пропозицію докупити БМВД. Можливо Ви навіть відмовилися, тому що не знали, що це таке і для чого воно потрібне, адже корм і так вже куплений. Звичайно, здається, що немає ніякої необхідності в додаткових витратах, адже в складі корму написано про те, що там є все необхідне для організму всіх жителів скотного двору.

Так, навіщо ж, фермеру купувати для своїх тварин БМВД? Давайте почнемо по порядку з самого поняття. Отже, БМВД – це білково-мінерально-вітамінні домішки, головною метою яких є надати максимально збалансований раціон. А це, в свою чергу, послужить забезпеченню високих фізіологічних потреб. Тобто, така суміш спрямована на забезпечення організму будь-якого виду худоби чи курей, так як складається з білків, мінералів і вітамінів.

Купити БМВД необхідно для того, щоб забезпечити своєму фермерському господарству всі необхідні елементи для швидкого росту і розвитку.

Що входить до складу БМВД Крамар?

В першу чергу, до складу БМВД Крамар входить білок, від якості якого залежить вся ефективність цієї домішки. Білковий компонент повинен бути таким, щоб тварини його легко переварювали і засвоювали. Він повинен містити ряд амінокислот, тому його джерелами найчастіше є: дріжджі, соєва макуха, сухе молоко або суха сироватка, висушена кров, соняшниковий шрот та інше.

З амінокислот природного походження завод комбікормів Крамар виділяє лізин, триптофан, метіонін, треонін і цистин. Молодим курчатам, поросятам або телятам вкрай важливо отримувати високоякісний білок, так як у них ще слабка несформована травна система. Коли вони ростуть і підростають у їх організму є багато потреб, які повністю задовольняються збагаченим раціоном харчування для швидкого росту і розвитку.

БМВД Крамар для птиці

Якщо ви робите все можливе, щоб ваш птах набрала потрібну вагу, але цього не виходить досягти, тоді потрібно купити БМВД для птиці. Найчастіше причиною поганого набору ваги є незбалансоване харчування. Тобто, птах просто не отримує необхідних поживних елементів. Щоб виправити ситуацію, потрібно всього лише додати в раціон ваших тварин відсутні білки, вітаміни і мінерали.

Саме для того щоб допомогти нашим покупцям придбати якісну домішку до корму, тому Крамар пропонує купити недорого БМВД для птиці оптом від виробника. Ми не використовуємо штучні стимулятори в наших домішках, так як вважаємо за краще виключно натуральну сировину.

Використовувати БМВД Крамар корисно для ваших птахів з наступних причин:

 • Птахи за короткий термін набирають вагу;
 • Організм менш схильний до різних захворювань;
 • Збільшення росту оперення;
 • Молодий птах більш енергійна і бадьора;
 • Витрата корму скорочується.

БМВД Крамар для свиней

Склад БМВД Крамар для свиней збагачений комплексом білків, вітамінів і мінералів в ідеальному співвідношенні, які необхідні для стабільної життєдіяльності свиней в будь-якому віці. Додавати БМВД в харчування самок і самців свиней потрібно разом із зерновим кормом перемішавши їх. Завдяки цій дії, білково-мінеральні домішки набагато краще засвоюються в стравоході. Адже не секрет, що свинячий шлунок через свої природні особливості повільно перетравлює їжу рослинного походження. Ефект і отриманий результат від додавання в їжу свиней БМВД приємно дивує наших покупців. Завдяки домішкам, активно засвоюються поживні елементи з корми. А це призводить до стабілізації всіх внутрішніх процесів в організмі самок і самців свиней будь-якого віку. Додавати БМВД необхідно строго відповідно до рекомендованої дози, яку виробник вказує на упаковці. Також можна помітити цікаві результати:

 • Поліпшується апетит і посилюється зростання;
 • Імунітет міцнішає;
 • Добовий приріст поросят або дорослих особин збільшується;
 • Якість сала і м’яса поліпшується;
 • Низька смертність поросят;
 • Економія кормів.

БМВД Крамар для великої рогатої худоби

Технологи компанії «Крамар» мають великий досвід роботи з виготовленням БМВД для худоби, тому всі потреби ВРХ також враховані. Ми пропонуємо кормову домішку, яка забезпечить молодий організм максимальною енергією усіма потрібними поживними елементами, а також мінералами для зростання тіла і вирощування преджелудка.

Зрозуміло, що кожен фермер, який займається вирощуванням і розведенням ВРХ буде завжди турбуватися про те, щоб забезпечити своїй худобі результативну відгодівлю. Така відгодівля, в кінцевому результаті, забезпечить величезну кількість смачного молока і якісну м’ясну продукцію. Саме БМВД Крамар для ВРХ дозволяє вигодовувати рогатих і надавати тваринам організмам всі важливі речовини, які прискорять і збільшать зростання і розвиток.

Основним призначенням таких домішок є стимул додаткового збагачення зерна або кормів вітамінами і мінералами.

БМВД для великої рогатої худоби складається з великої кількості протеїну, різних біологічно активних речовин і елементів, що захищають корми від втрати якості, до того ж вони впливають на поліпшення смаку основного корму.

У чому плюси покупки БМВД в українського виробника Крамар?

Мабуть, почати варто з того факту, що вартість БМВД Крамар як продукції набагато нижча, ніж вартість тих же комбікормів. При цьому, домішки позитивно впливають на поліпшення тієї кормової бази, яку Ви використовуєте для відгодівлі своєї птиці або будь-якого іншої худоби.

Компанія-виробник «Крамар» надає можливість більше не витрачати багато часу на поїздки в спеціалізовані магазини або ринки заради покупки того, що в теорії можна навіть і не знайти. Досить просто зайти на сайт Крамар в розділ продукції і вибрати те, що цікавить саме вас. Ми самі виготовляємо комбікорм і БМВД, тому хвилюватися про якість продукції не варто. Купуючи у нас, Ви забудете про високі ціни і невиправдані очікування. Ми дотримуємося всіх стандартів і технології ГОСТу, тому з гордістю працюємо на ринку більше 10 років. Наше БМВД створено спеціально для ВРХ, де ми врахували всі особливості розвитку з перших днів народження.

Ми доставимо вам високоякісний БМВД для птиці, свині або ВРХ в будь-яке місто України: Київ, Тернопіль, Дніпро, Вінниця, Запоріжжя, Кропивницький, Івано-Франківськ, Одеса, Миколаїв, Полтава, Харків, Черкаси, Львів, Рівне, Житомир, Суми, Чернігів, Хмельницький, Ужгород.

F.A.Q.

1. Що входить до складу БМВД?

БМВД містить білок з ряду амінокислот, тому його джерелами найчастіше є: дріжджі, соєва макуха, сухе молоко або суха сироватка, висушена кров, соняшниковий шрот та інше.

2. Чи потрібна домішка до корму БМВД для птахів, свиней і ВРХ?

БМВД для птахів містить всі необхідні поживні елементи та корисні речовини для швидкого зростання і набору ваги.

БМВД для свиней допомагає активно засвоювати живильні елементи з корму. А це призводить до стабілізації всіх внутрішніх процесів в організмі самок і самців свиней будь-якого віку.

БМВД для ВРХ дозволяє вигодовувати і надавати всі важливі речовини великої рогатої худоби, які збільшать вагу і прискорять зростання.

3. Які вітаміни додає виробник в БМВД?

Виробник Крамар піклується про те, щоб в нашій продукції були всі необхідні базові вітаміни груп А, В, Д 3, Е і К. Ми знаємо, що різні етапи розвитку організму потребують різних вітамінів. Саме тому склад наших БМВД різний.

4. Як купити БМВД на пряму з заводу у компанії-виробника Крамар?

Якщо Ви хочете купити БМВД з заводу на пряму у виробника або домовитися про оптову закупівлю, зателефонуйте до нас в магазин Крамар для подальших переговорів і уточнень.

Дізнатися всі розцінки БМВД Крамар можна в каталозі товарів на нашому сайті. Ми надаємо величезний асортимент різних видів якісних недорогих комбікормів і БМВД для будь-якого виду сільськогосподарських тварин.

» БМВД
5/5 - (2 votes)
Адреса

ЄДРПОУ 36724888
обл. Дніпропетровська
м. Кривий Ріг
вул. Електрозаводська 34Б

ЧАС РОБОТИ

Пн-Пт: 08:00 - 17:00
Сб: 08:00 - 13:00
Свята - закрито
Неділя - вихідний

 

Птиці
Кролі
Свині
ВРХ
Пелети і брикети