Приватне підприємство Крамар – виробник високоякісних збалансованих кормів та БМВД для птахів і тварин.

За більше ніж 10 років на ринку ми міцно завоювала бездоганну репутацію та високу довіру споживачів.

Для цього у нас є все необхідне:

 • високоякісна сировина;
 • комплексне застосування найсучасніших технологій;
 • новітня система контролю якості на всіх етапах виробництва;
 • атестована лабораторія, обладнана за останніми технологіями;
 • точний розрахунок раціонів годівлі та складання індивідуальних кормових програм;
 • консультації з питань годівлі та утримання тварин.

Наші корми повністю натуральні та розроблені з урахуванням усіх потреб різних вікових груп сільськогосподарських тварин і птиці. Для кожної з них розроблена власна рецептура, розрахована для максимальної реалізації потенціалу продуктивності.

Наша команда багато уваги приділяє не тільки виключній якості нашої кормової продукції, але й рівню обслуговування, уважному відношенню до кожного нашого клієнта, дотриманню строків поставок. При необхідності ми консультуємо наших споживачів, особливо із невеликих фермерських або приватних господарств, який саме корм потрібен для їхнього поголів’я, в якій кількості та коли його згодовувати.

Мета нашої компанії – задовольнити покупця не тільки якістю продукції, але і високим рівнем обслуговування.

Також ми виготовляємо індивідуальні корми на замовлення, згідно заявлених необхідних показників. Це дає нам можливість задовольнити усіх, без винятку, наших споживачів.

Усього у нас 29 найменувань комбікормів, 19 БМВД та 2 кормосуміші для таких видів сільськогосподарських тварин і птиці:

 • курей яєчних кросів
 • бройлерів
 • індиків
 • перепелів
 • гусей та качок
 • свиней
 • ВРХ
 • кроликів
 • для риб
 • та для равликів.

Випускаються вони під торговими марками:

Наш завод сучасний та технологічний. Більшість виробничих операцій автоматизовані. Сучасне обладнання для грануляції допомагає досягти найкращої якості змішування всіх інгредієнтів, а також гранулювати їх при мінімальній температурі, що в свою чергу зберігає усі вітаміни та поживні речовини комбікорму.

За допомогою новозбудованої та сертифікованої виробничо-технологічної лабораторії ми маємо можливість контролювати якість продукції на всіх етапах виробництва, від прийняття сировини до випуску готових кормів та БМВД. Нашими спеціалістами за участю зовнішніх експертів з якості були розроблені та введені регламенти сертифікації кожної партії виробленої продукції. Про рівень роботи нашої ВТЛ говорить і той факт, що до нас постійно звертаються інші підприємства із заявками на проведення досліджень та аналізів.

У продукцію ПП Крамар ми вкладаємо багаторічний досвід наших фахівців, а також передові світові досягнення в складанні максимально ефективних раціонів для сільськогосподарських тварин та птиці.

Компанія «Крамар» – це виробник якісних, збалансованих і корисних кормів для сільськогосподарських тварин та свійської птиці. Нашою головною метою є створення і поширення здорових продуктів.

Ми старанно працювали, щоб створити якісний і корисний продукт для всіх жителів скотного двору. У тривалих спробах, які складалися з проб і помилок, ми змогли вивести дійсно якісні корми, які йдуть на користь птиці і тваринам.

У нас Ви можете знайти підходящі корми для птахівництва, свинарства, кролівництва, а також для великої рогатої худоби. Ми довго займаємося промисловими поставками кормів, які говорять самі за себе. Більш того, крім стандартних кормів для домашньої птиці і сільськогосподарських тварин, ви можете ознайомитися з великим асортиментом товарів для риб і равликів.

Чому все більше і частіше фермерів вибирають продукцію Крамар або про наші переваги

Почати варто з того, що Крамар – це приватне підприємство, яке повністю відповідає за продукцію, що отримують покупці. У наших інтересах зробити все максимально якісно і зручно для клієнта.

Ми на ринку більше 10 років, і за цей час, ми встигли заробити дійсно відмінну репутацію, а також високу довіру. Як мінімум те, що ми довго вибудовували це виробництво, не дозволяє нам пускати все під укіс. А наше бажання зробити дійсно якісний продукт, який буде не просто задовільним, а воістину відмінним – це наша основна мотивація.

Ми робимо все, щоб відповідати стандартам, які ми так довго виробляли:

 • Ціна. Ми не хочемо, щоб ви переплачували за ту продукцію, яка дійсно необхідна в господарстві. Дивлячись на те, скільки коштує комбікорм можна жахнутися. Ми сформували доступні ціни, які задовольнять багатьох покупців. Більш того, є ціла система знижок, яка залежить від того, скільки продукції ви замовляєте.
 • Висока якість. Ми поставляємо високоякісну продукцію, адже ми розуміємо наскільки важливо правильне харчування для птахів і тварин. Ми ретельно відбираємо складові для корму, щоб в кінцевому результаті отримати корм високої якості. Корм Крамар – це якість, яке говорить сама за себе.
 • Стандарти зберігання. Ми ні в якому разі не хочемо, щоб якісний продукт, який ми поставляємо став непридатним через неправильні способи зберігання. Ми робимо все, щоб товар приїхав до покупця в такому ж стані, в якому він був, коли його виготовили.
 • Відповідність нормам. Якість і унікальність корма – це завжди прекрасно. Однак, головне, про що варто пам’ятати – це користь. Саме тому вся наша продукція відповідає санітарно-гігієнічним і ветеринарним стандартам, що робить корм безпечним, а головне, корисним в господарстві.

Крамар завжди на варті здоров’я сільськогосподарських тварин в Україні

Ми регулярно стежимо за різними подіями, пов’язаними з сільським господарством і тваринами. Для нас дійсно важливо усвідомлювати, що змінюється в світі розведення тварин і птахів, і як цим змінам відповідати. Ми детально вивчаємо всі породи розводимих тварин, щоб мати можливість задовольнити потреби будь-якого виду. Це те, що дійсно має значення.

Ми не пливемо за течією, дотримуючись сліпій жадобі вигоди, а детально вивчаємо і заглиблюємося в тему. Для нас завжди важливий зворотний зв’язок, взаємодія з покупцями. Коли ми виготовляємо і поставляємо корми, ми хочемо знати все про тих, хто їх буде вживати. Докладне вивчення тварин, особливостей їх організму. Індивідуальний підхід до кожного – це те, що для нас важливо.

Крім того, що ми завжди готові підказати і порадити, ми ще й намагаємося спростити все для покупця. Ми розуміємо, які складнощі може викликати вибір корму, адже від нього залежить велика частина всієї роботи з тваринами.

Різноманітність товарів залежить не тільки від особливостей організму тварин, а й від їх віку. Ми поставляємо різноманітність товарів для тварин різної вікової категорії, адже це також той параметр, якому необхідно відповідати.

Асортимент українського виробника Крамар

Ми розуміємо, яку важливу роль відіграє харчування в розведенні птиці і тварин. Дати якісний корм для розводяться тварин – це наша основна мотивація. Адже, від якості товарів залежить не тільки здоров’я, а й якість продукції, яка буде виготовлена з тварин.

Також компанія «Крамар» випускає продукцію під трьома марками. Всі вони виступають гарантами якості продукції Крамар:

 • Крамар;
 • VPM. VitaProMin;
 • Доброкорм;

І під цими марками ви зможете знайти якісні товари, які підійдуть різним птахам і тваринам, а також, позитивно вплинуть на їхнє здоров’я і якість:

 • Корми для домашньої птиці. Ця продукція націлена на те, щоб задовольнити різні види птиці. Комбінація якісних злакових основ, в поєднанні з комплексом вітамінів, дозволить поліпшити не тільки здатність нести яйця, а й дозволить виростити м’ясисту породу птиці для продажу.
 • Корми для свиней. Ця продукція дозволить свиням отримати всі необхідні вітаміни, для того щоб не мати проблем зі здоров’ям, а також дати якісне смачне сало і м’ясо.
 • Корми для телят. Ця продукція націлена на підтримку здорового теляти. Комплекс вітамінів, який сприяє здоровому росту, повноцінному розвитку і набору ваги.
 • Корми для кроликів. Ці корми різноманітні. Ви можете замовити як стандартний набір, так і набір із трав’яний борошном. Всі вони сприяють швидкому зростанню м’ясних порід кроликів без великих витрат.
 • Корми для риб. Це спеціальні комплекси вітамінів, які сприяють швидкому зростанню риби. Ідеально підходять для вирощування риби в промислових умовах.

Виробник Крамар завжди на одній хвилі зі своїми клієнтами

На самому сайті у вас є можливість ознайомитися з широким асортиментом. Більш того, ви зможете знайти максимально докладний опис всіх товарів, щоб ще краще знати про те, чи підійде він для ваших птахів і тварин. А якщо у вас виникне питання, то ви з легкістю зможете зателефонувати нам, щоб уточнити всі деталі, які вас цікавлять.

Перед тим, як купити комбікорм з заводу, важливо ознайомитися з діапазонами доставки. Ми розуміємо всю важливість отримати якісний корм, тому ми не обмежуємо себе територіальними рамками. Для нас важливо надати якісний товар, саме тому, ми здійснюємо доставку в великі міста України. В зони доставки входять: Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Київ, Миколаїв, Полтава, Харків, Житомир, Запоріжжя, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Кропивницький, Чернівці, Дніпро, Чернігів, Тернопіль, Рівне, Херсон, Суми.

Українська компанія-виробник «Крамар» завжди готова до ділової співпраці: у нас можна купити високоякісний БМВД і комбікорм оптом за адекватними цінами. Адже, наша мета – допомогти фермерам виростити всіх жителів скотного двору здоровими без зайвих переплат для клієнта.

1. Чи є у Крамар сертифікати якості?
Крім якісних лабораторій у компанії «Крамар» є все необхідне для роботи з кормами і вітамінними домішками. Все виконано строго по ТУ і ДСТУ, тому ми можемо гарантувати, що Ви отримаєте дійсно поживні і корисні суміші для розводимих тварин і птиць. У «Крамар» працюють виключно кваліфіковані працівники, а вся робота виконується по вищезазначеним нормам.
2. Чи можна оформити замовлення за власною рецептурою?

Ми розуміємо, наскільки важливо людям отримати правильний корм, який буде відмінно вписуватися в раціон тварин і птиці. Ми готові підлаштовуватися під всі особливості організму розводимих тварин, так що ми виробляємо корми на замовлення, вносячи необхідні замовнику правки. Всі подробиці можна обговорити з менеджерами «Крамар».

3. Чи є можливість приєднатися до програми партнерства «Крамар»?

У нас є своя система партнерства до якої може приєднатися будь-яке аграрне господарство і переробники сільськогосподарської продукції. Укладається довгостроковий контракт на постачання сировини і корму. Ця програма має на увазі, що ви будете отримувати продукцію, яка відповідає всім необхідним стандартам якості та сертифікатами. Ви отримаєте якісну продукцію за низькою ціною.

4. Чому варто купувати комбікорм оптом у виробника?

Купити комбікорм оптом у виробника краще з багатьох причин. По-перше, так набагато простіше, адже це зручність. Ви отримуєте продукцію, яку виробляє перевірений завод комбікормів, і отримуєте її в великих обсягах. А також у «Крамар» діє система знижок, яка варіюється в залежності від обсягу замовлення.

5. У чому перевага продукції Крамар?

Продукція Крамар – це якісний комбікорм і БМВД від виробника, які дійсно підійдуть розводимим тваринам і птахам. Це максимально якісна продукція, в якій враховані всі потреби конкретних тварин. Більш того, ми виробляємо її вже більше десяти років і завжди рухаємося вперед. Також ми готові завжди допомогти з вибором кормів і БМВД, пояснити переваги конкретного корму і комплексу вітамінів.

6. У чому перевага БМВД?

Купити БМВД варто для того щоб отримати максимальну вигоду від вирощування тварин і птиці. Ці домішки дозволять вам прискорити зростання розводимих тварин і зміцнити їм імунітет, а також дозволить зменшити споживання корму. Такі домішки є повністю нешкідливими і безпечними, приносячи користь домашній птиці і сільськогосподарським тваринам.

» Компанія
Адреса

ЄДРПОУ 36724888
обл. Дніпропетровська
м. Кривий Ріг
вул. Електрозаводська 34Б

ЧАС РОБОТИ

Пн-Пт: 08:00 - 17:00
Сб: 08:00 - 13:00
Свята - закрито
Неділя - вихідний

 

Птиці
Кролі
Свині
ВРХ
Пелети і брикети